اقتصاد پویا

منتقد برتر           توزیع کننده برتر 

روزنامه اقتصاد پویا باترتیب انتشار روزانه از تاریخ 1383/02/19 پا به عرصه مطبوعات کشور گذاشت و تا کنون بی وقفه هر روز منتشر و در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار گرفته است روزنامه اقتصادپویا با رویکرد اقتصادی و اجتماعی به هیچ حزب و گروه سیاسی وابسته نیست و به پشتوانه سابقه مدیران آن در انتشار روزنامه های اقتصادی و با تکیه بر درآمدهای آگهی و تک فروشی و حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تامین بودجه کرده است. اقتصاد پویا روزانه در سراسر کشور توزیع می گردد و همچنین در کلیه مراکز مرتبط اقتصادی هر روز به صورت ویژه توزیع می شود و مسافران اغلب پرواز های هواپیمایی نیز روزنامه اقتصاد پویا را هرروز مطالعه میکنند .

حبیب ا...قلیش لی که 30سال خدمت صادقانه او در امور فرهنگی و در پست هایی همچون فرماندار - مدیریت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و ..... در کارنامه او ثبت شده است خود را معلم می داند و کار آموزش درمقاطع آموزش کشور را شغل اصلی خود میداند و به همین پشتوانه به عنوان صاحب امتیاز و مدیر مسئول  اقتصادپویا کار فرهنگی خود را پی می گیرد. 

افشین جمشیدی لاریجانی

 

افشین جمشیدی لاریجانی که به افشین لاریجانی بیشتر معروف است  ازسال 1374کار خود   را با روزنامه های اقتصادی ، روزنامه آسیا ، ابرار   اقتصادی و نشریه تجارت بین الملل   اغازکرد واز بدو انتشار اقتصادپویا به   عنوان سردبیر و قائم مقام صاحب امتیاز و   مدیرمسئول؛مدیریت روزنامه   را نیز بر عهده دارد.

 

 

مغز بازار اقتصاد فلج شده است

larijani_jamshidi@yahoo.com

هنوز دو سال از دوران اضطراب و شوک‌های پی‌در‌پی بر اقتصاد و بازار و تجارت ایران نگذشته است، که از اواخر سال گذشته زمزمه‌های اجرای مرحله دوم هدفمند کردن یارانه‌ها مجدداً سمت و سوی اقتصاد را به حالت انقباضی کشانده است و در نهایت پس از تعطیلات نوروز تبعات آن در حال هویدا شدن است.

بازار ملتهب لحظه‌شماری می‌کند تا افزایش قیمت‌ها را مجدداً تجربه کند، دلار گران شد، لوازم موبایل و گوشی و کامپیوتر گران شد، باز کالا کمیاب شد، این‌ها اخباری است که در این چند روز شاهد آن هستیم.

مردم هم نظاره‌گر این جریانات در انتظار گران شدن کالاها هستند.ادامه مطلب

سرویس plus one گوگل
شماره یا تاریخ چاپ روزنامه :

>>>


>>>

تمامی حقوق این سایت متعلق به روزنامه اقتصاد پویا می باشد.